«

»

אוק 31

הדפס פוסט זה

תינוק חדש – המדריך המלא לחיסכון

זוגות צעירים בארץ מוצאים את עצמם פעמים רבות במצב בלתי אפשרי, ככל שעובר הזמן כמות ההוצאות רק עולה וההכנסה עומדת במקום. לידתו של תינוק חדש בעיקר אם מדובר בפעם הראשונה טומנת בחובה מעבר לאושר הגדול גם הוצאות רבות אשר לא היו בתוכניות עד לאותו היום והורים רבים נאלצים לחפש דרכים יצירתיות לחיסכון.

הכנת הדירה לתינוק החדש

הבית בו אתם גרים לא תמיד מתאים לתינוק ויש לבצע בו שינויים רבים שעולים כסף:

ריהוט לחדר – מדובר באחד הסעיפים היקרים ביותר, בתור התחלה מומלץ לוותר על רהיטי מעצבים בעלי יכולות אותן לא באמת תצטרכו, תבחרו בבסיס ותוכלו לחסוך. כמו כן אתרי יד שנייה רבים מציעים רהיטים באיכות גבוהה ובעזרת מעט עבודת מחקר ניתן למצוא בדיוק את הרהיטים אותם חיפשתם בהנחה של עשרות אחוזים.

ציוד לדירה – על מנת לספק את צרכי התינוק תאלצו לרכוש ציוד רב כגון כיסא אוכל, מושבי בטיחות לרכב ואפילו נדנדה לחצר. תופתעו לראות כמה אנשים אתם מכירים אשר מחזיקים במחסן ציוד זה והוא כבר מזמן לא בשימוש, תעזרו בהם וגם באתרי אינטרנט מחו"ל שמציעים את אותם המוצרים כמו בארץ רק בחצי מחיר.

חסכון במוצרי בסיס לתינוק

מעבר לרהיטים וציוד לדירה ישנם עוד מספר רב של מוצרים שונים אשר תאלצו לרכוש לשימוש יומיומי, בין אם מדובר בחיתולים, אוכל לתינוקות (תחליפי חלב), ביגוד, מדובר על שוק של מאות מיליונים בשנה רק בארץ וכל שקל נחשב לצורך חיסכון.

תזונה לתינוק – בסעיף זה ניתן למצוא חברות רבות דוגמת מטרנה המציעות הן באתר והן במקורות אחרים באינטרנט קופונים המאפשרים להורים להשיג את מוצריהם בהנחה, פעמים רבות ניתן גם לראות בסופרים השונים. המלצה טובה אותה ניתן ליישם היא להשתמש בשירות של גוגל הנקרא "גוגל אלרט" אשר מיידע אותך כל פעם שביטוי מסויים מופיע באינטרנט (ביטוי בסגנון של הנחה לתינוק או קופונים לתינוק).

ביגוד – ההמלצה הטובה ביותר היא תכנון מראש, קניית בגדים בסיילים של סוף השנה יכולה לחסוך מאוד בעלויות, אפשרות נוספת היא קנייה באתרי קניות חברתיות המיועדים לתחום התינוקות.

לסיכום – כתוצאה מהמחירים הגבוהים בשוק והצורך הרב בשוק לחיסכון נפתחו אפשרויות רבות בפני ההורים הצעירים, השתתפות פעילה בקבוצות ברשתות חברתיות יכולה לעזור מאוד להיחשף לאותן אפשרויות ובאופן כללי חשוב לשמור על ראש פתוח ויצירתי על מנת לחסוך, מדובר במטרה אפשרית ולא קשה מדי, בהצלחה!

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1186

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php