«

»

נוב 21

הדפס פוסט זה

איך להשיג חופשת סקי באוסטריה בזול?

חופשת סקי באוסטריה, כמו כל חופשת סקי, נהנית משפע יתרונות – אולם לא מעט מבין המשתוקקים לצאת לחופשת חורף מפנקת ולגלוש במדרונות הלבנים נרתעים עקב העלות הלא זולה של חופשה שכזו.

ואכן, יש להודות, שבוע סקי באוסטריה מחייב השקעת כמה מאות יורו לאדם וגם חופשה קצרה יותר דוגמת סופשבוע ארוך (ומענג) אינה מאוד זולה. יחד עם זאת ישנן דרכים ל[intlink id="50" type="category"]הוזיל את עלות הנופש[/intlink] וכדאי לנקוט בהן – כך תוכלו גם ליהנות מחופשה מלהיבה וגם לא לחשוש מטלפונים זועמים ממנהל סניף הבנק שלכם.

כל הדרכים מובילות לסקי

אתרי הסקי באוסטריה, רובם ככולם, שוכנים במערבה, ובעיקר בזלצבורג ובטירול (שתיים מתשע המדינות המרכיבות את אוסטריה), כך שהם סמוכים יחסית לגבולות עם איטליה, שוויץ וגרמניה. כתוצאה מכך הם נגישים מאוד וניתן להגיע אליהם מכמה וכמה כיוונים.

לאוברגוגל, למשל, ניתן להגיע הן ממינכן והן מזלצבורג, וכך גם לבאד גסטיין (אתר סקי באוסטריה שהחל את דרכו כמעיינות מרפא). לאתר הסקי לך ניתן להגיע גם דרך ציריך, וגם הגעה לסנט אנטון – אתר סקי המפורסם בחיי הלילה המשובחים שבו – עוברת דרך טיסות לציריך, מינכן או זלצבורג, לבחירתכם, כך שמי שחשקה נפשו בחופשת סקי באוסטריה נהנה מאפשרויות בחירה נרחבות יחסית, ועם מעט השקעה של זמן ואנרגיות בהחלט ניתן למצוא טיסה זולה יחסית. (עיינו גם במדריך הטיסה בזול שלנו)

בשבחי הספונטאניות

דרך נוספת להוזיל את עלותה של חופשת סקי באוסטריה היא להיות ספונטני – וליהנות ממבצעים של הדקה ה- 90 הן לגבי טיסות, הן לגבי אופציות לינה בסמוך לאתר הסקי והן לגבי הסקי פס. אמנם בדרך זו כרוכה מידה מסוימת של הימור, שכן לא בהכרח תמצאו כרטיס טיסה ומקום לינה ברגע האחרון (בפרט לא כשמדובר במועדים אטרקטיביים במיוחד, כגון חגים אירופאים או מועדי חופשות חורף ביבשת), וממילא לא כולנו יכולים לצאת לחופשה מהיום למחר – אבל מי שכן בהחלט יכול לחסוך בדרך זו סכומי כסף בלתי מבוטלים.

גם הסביר הוא טוב

ישנם כמה עשרות אתרי סקי באוסטריה, ובאופן טבעי רמת המחירים משתנה מאחד לשני, ולפעמים במידה ניכרת. גולשים מתחילים לא חייבים דווקא את האתר היקר ביותר או הגדול ביותר – ממילא היכולות שלהם יגבילו אותם מבחינת כמות המסלולים שהם יספיקו במהלך החופשה. למעשה גם גולשים מיומנים ומנוסים יותר יכולים "להסתפק" באתר סביר, שגם הוא, קרוב לוודאי, יעניק להם חוויה מוצלחת מאוד.

גם כשבוחרים מקום לינה כדאי לזכור את הכלל שגם סביר הוא טוב, שכן הסטנדרטים באוסטריה גבוהים מאוד, ועם מעט עוד מעט ויתורים לא כואבים במיוחד (לא חייבים כל ערב מסעדה, למשל) אפשר עוד יותר להוזיל את העלות, והכי חשוב: לזכור שמחקרים רבים הוכיחו כי חוויות יוצאות דופן, וחופשת סקי באוסטריה היא בהחלט חוויה יוצאת דופן (גם אם חוזרים עליה מדי שנה ואפילו פעמיים בעונה…), תורמות לרווחתנו יותר מכסף בבנק

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1262

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php