«

»

דצמ 01

הדפס פוסט זה

טיפים להשקעה זולה ונבונה בנדל"ן עסקי

שוק הנדל"ן נחשב אחד הגדולים והמאתגרים ביותר מבחינת השקעות, אנשים רבים נמשכים אליו לאור ההבטחה לכסף טוב לאורך זמן. אם זאת שוק זה טומן בחובו קשיים רבים ואנשים אשר לא מצויים בכל החוקים יכולים למצוא עצמם פעמים רבות בבעיה הן מבחינה כספית והן מבחינה משפטית. אם זאת ישנם מספר טיפים אשר יכולים בהחלט לתת ערך מוסף ולעזור למשקיע המתחיל לעבור את המשוכה ההתחלתית אספנו לכם מספר טיפים ל[intlink id="44" type="category" anchor="השקעה זול-ה"]השקעה זולה[/intlink] בנדל"ן עסקי:

  • בניית תקציב מאוזן –  כמו בכל עסק גם השקעה בנדל"ן עסקי מצריכה תכנון ומחשבה מעמיקה על מנת לעמוד ביעדים, חשוב לבנות מסגרת תקציבית ריאלית לפני תחילת ההשקעה ולשמור עליה גם במצב בו מצאתם אפשרות חדשה ומפתה. חשוב לא להגזים במסגרת המימון ולחשוב כמה צעדים קדימה על מנת למנוע מצב בו תאבדו הכול בתקופות קצת קשות יותר.
  • בחירת שותפים מתאימים –  שותפות טובה יכולה בהחלט להיות ההבדל שבין הצלחה מסחררת להפסד כספי גדול, במהלך העבודה המשותפת יהיו לכם שעות רבות ביחד עם השותפים ועל מנת להבטיח שקט נפשי מומלץ מאוד לבחור לעבוד רק עם אנשים בעלי תכונות אופי דומות לשלכם אשר יש לכם עבר משותף ואתה יודעים שתוכלו לעבוד טוב ביחד.
  • שימוש בחברות ניהול – שימוש בחברות ניהול נחשב נפוץ מאוד בקרב משקיעים, החברה מאפשרת לנהל את הנכסים באופן המקצועי ביותר ומבטיח שקט בכל הגזרות. נדל"ן עסקי הינו תחום בעל תקנות רבות וחברת הניהול מאפשרת לך שקט נפשי בכל הנושאים הקשורים לגביית כספים, סידור ביטוח מתאים, ניקיון, ביטחון ובעצם כל מה שקשור לתפעול השותף של הנכס.
  • רשת שיתופי פעולה – בכל אזור ישנם ספקים מקומיים, בין אם בעלי חנויות או לחילופין נותני שירות עצמאיים. בניית קשרים ושיתופי פעולה עם המקומיים היא אינטרס של כולם, כל אחד עוזר לשני ובדרך זאת תוכלו גם לחסוך כסף כשצריך וגם לספק ערך מוסף לדיירי הנכס שלכם ובצורה זו לשמור אותם שמחים לאורך זמן.
  • בחירת הנכס המתאים – ישנן אפשרויות רבות בשוק הנדל"ן, אם זאת חשוב להגיע מוכן ולדעת בדיוק מה אתה מחפש על מנת לא להיכנס לעסקאות מיותרות. כאשר מדובר בהשקעות מומלץ לקחת את הזמן ולהסתכל על נכסים רבים לפני שמחליטים על האחד שכן ישנם שיקולים רבים בהם צריך להתחשב.

לסיכום – שימוש בטיפים אלו יכול לחסוך כסף רב לאורך זמן ולא פחות חשוב מכך – שקט נפשי. שוק הנדל"ן יכול להיות לא פשוט בכלל לאנשים בעלי ניסיון מועט ושמירה על זהירות הינה כלל יסוד לצורך הצלחה.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1312

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php