«

»

פבר 08

הדפס פוסט זה

מזמינים מלון ישירות מחו"ל – וחוסכים מאות שקלים – תיירות – TheMarker

מעניין לדעת – היום המחיר הטוב ביותר נמצא לרוב, מאתרי המלונות העולמיים, ולאו דווקא מהמלון עצמו, או מסוכן הנסיעות. למרות האמור בכתבה מזמינים מלון ישירות מחו"ל – מומלץ לנסות לבדוק את המחיר גם עם סוכן הנסיעות וגם עם המלון עצמו. לפעמים אפשר למצוא מחיר זול יותר. כמו כן, כדאי לנסות במלון עצמו, עם פקיד הקבלה, אם אתם רוצים להאריך את תקופת השהות שלכם, אנחנו אישית קבלנו כך הנחה נוספת.

בכתבה של דה מרקר כותבת רינה רוזנברג:

מחפשים מלון בחו"ל? הזמנה ישירה מהמלון עצמו או באמצעות אתרים בינלאומיים משתלמת כמעט תמיד יותר מרכישה באמצעות סוכן נסיעות ישראלי ■ יוסי פתאל, מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות: "בתקופת שיא כמו החגים, לאתרים הבינלאומיים יכול להיות יתרון"

עוד מספרים בדה-מרקר:

בשנתיים האחרונות התרבו האפשרויות העומדות בפני ישראלים המחפשים מלון בחו"ל: אתר booking.com תורגם לעברית, והאגריגטור שמאגד עשרות אתרי הזמנת בתי מלון בינלאומיים, hotelscombined.co.il, פתח נציגות בישראל ותורגם לעברית. גם אתר למטייל, שעד לפני שנה וחצי הציע רק מידע וטיפים, החל לשתף פעולה עם hotelscombined. הוא משתמש במנוע החיפוש שלו (למטייל מרקט) ונותן לגולשים באתר אפשרות להזמין בתי מלון בחו"ל.

היה ב-מזמינים מלון ישירות מחו"ל – וחוסכים מאות שקלים – תיירות – TheMarker.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1407

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php