«

»

מאי 22

הדפס פוסט זה

הובלת דירה בזול

המעבר לדירה חדשה הוא תהליך מרגש, חותמים על חוזה, מבקרים בבנק וחושבים על עיצוב הסלון החדש. אך לפני הכל יש לדאוג להעברת הבגדים, הרהיטים ושאר החפצים ממקום המגורים הישן לחדש, כאשר העברת הדירה הופכת לקשה יותר ככל שמתבגרים, וכמות החפצים אותם אנו אוספים לאורך השנים הולכת וגדלה.

אולם, בעזרת תכנון חכם ומדויק, ניתן לבצע העברת דירה בזול בכל שלב בחיים בו אתם נמצאים גם ללא עזרתה של חברת הובלות, בין אם אתם אספנים כפייתיים של חפצים ובין אם אתם רווקים העוזבים לראשונה את בית הוריכם.

סרטון עם טיפים איך לבחור מוביל:

 

על מנת להקל על התהליך, ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים להעברת דירה בזול, שתאפשר לכם לחסוך את עלות ההובלה ולהישאר בחיים:

דעו לפני מה אתם עומדים

חתמתם חוזה שכירות ויש לכם תאריך כניסה לדירה החדשה? הקבלן התקשר להודיע שהתקבל טופס 4 לבניין? מזל טוב! אתם נמצאים ימים ספורים לפני הכניסה לדירה החדשה, ולכן זהו בדיוק הזמן לדעת מהו היקף החפצים והרהיטים אותם נדרש להעביר.

בראש ובראשונה נסו לארוז את כלל החפצים שאינם נמצאים בשימוש יום יומי: ספרים, בגדי חורף (או קיץ) וכן הלאה, אריזה מקדימה זו תאפשר לכם להתפנות לסידורים אחרים במהלך הימים הלחוצים שלפני הכניסה לדירה, בייחוד עם מדובר על דירה אותה רכשתם.

אריזה מוקדמת תאפשר לכם לאמוד את כמות החפצים שברשותכם ואת היכולת האמתית שלכם לבצע העברת דירה באופן עצמאי.

מה אנחנו יכולים לבצע בכוחות עצמנו?

העברת דירה בצורה עצמאית מחייבת אתכם להכיר ביכולות (או באי היכולות) שלכם, האם אתם יכולים להעמיס ולפרוק ארגזים, טלוויזיה, מחשב וסתם מצעים וכלי מיטה הנמצאים ברשותכם? אם כן, באיזו מהירות ומה הדחיפות? האם נדרש לפנות את הדירה הישנה למחרת יום קבלת המפתח או שברשותכם זמן רב יותר לבצע את ההובלה באופן עצמאי?

התשובות לשאלות אלו נמצאות אך ורק ברשותכם, ולכן עליכם להיות כנים לגבי היכולות והזמינות שלכם לפני שניגשים לשלבי המימוש של ההובלה העצמית.

האם צריך לדאוג לרכב גדול יותר?העברת דירה ארזגי העברת דירה

רובנו מחזיקים ברכבים משפחתיים רגילים, פרייבטים, שאינם יכולים להכיל יותר מכמות מסוימת של חפצים, כך שמיד לאחר שאמדתם את כמות הפריטים שברשותכם נסו לחשב את מספר הפעמים שתצטרכו לנסוע בכדי להעביר את כלל התכולה.

השיקול במקרה זה צריך להיות עלות הדלק והזמן, וזאת על פי המרחק בין הדירה הישנה לחדשה. כך תוכלו לדעת מהו החיסכון האמיתי שלכם, ייתכן שעלות הדלק תהפוך את הפעילות הפיזית שלכם לבלתי כדאית.

מה עושים עם הדברים הגדולים?

סיימנו עם הארגזים ושאר החפצים הקטנים וכעת נותר להעביר את פינת האוכל, ספה, מקרר ושאר מוצרי החשמל הגדולים והכבדים.

כעת עומדות בפניכם שלוש אופציות, הראשונה והלא חביבה עליי באופן אישי מטעמי עצלנות היא להעביר את הפריטים הגדולים בצורה עצמאית, כאשר כל מה שצריך הוא חבר ורכב גדול. במקרה זה יש לבחון בצורה מיטבית, טרם ההובלה את דרכי הגישה מהחנייה והאם המעלית גדולה דיה בשביל להעביר את המקרר או המיטה שברשותכם.

האופציה השנייה היא להסתייע בחברת הובלה, המפעילה שירותי הובלות קטנות בשרון, במרכז ובכל רחבי הארץ. אמנם העלות תהיה גבוהה יותר מהמתוכנן אך ההובלה תהיה מהירה ופשוטה בזכות המקצועיות של המובילים, מעבר לכך חברת הובלות מעניקה ביטוח על החפצים אותם היא מעבירה, בניגוד אליכם ולחוסר המקצועיות שלכם, אך יהיה קשה מאד להוכיח שהנזק שנגרם לא היה שם קודם.

זה תלוי רק בכם!

הובלת דירה בזול תלויה אך ורק בכם, ברצון ובנכונות שלכם לחסוך מאות שקלים ולבצע את ההובלה בכוחות עצמכם. כאשר חשוב להיות מוכנים לכמה ימים עמוסים וקשים, במקום יום הובלה אחד מרוכז, אך החיסכון הכספי יגדיל את התקציב הנדרש להוצאות גדולות נוספות הכרוכות במעבר לדירה חדשה.

שיהיה בהצלחה!

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1533

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php