«

»

מרץ 22

הדפס פוסט זה

ניקוי דירה לפסח בזול

למרות שהגשמים והרוחות העזות עדיין איתנו, חג הפסח כבר בפתחנו ויחד איתו מגיע גם שיגעון הניקיונות הגדול של עם ישראל.

למרות שבתי אב רבים במדינת ישראל מסייע בשירותיהן של חברות ניקיון, מנקות עצמאיות, כמו גם חברת פוליש בכדי להשיג את התוצאה המושלמת לערב ליל הסדר, בחרנו להציג בפניכם את האלטרנטיבה השפויה, ולרכז עבורכם מספר טיפים מועילים לניקיון דירה בזול לקראת חג האביב.

התחילו את הניקיונות בזמן

אחת הסיבות העיקריות בעטיין פונות משפחות רבות לעזרה בניקיון הבית בתמורה לתשלום כספי, היא חוסר הזמן.

מעבר לעובדה כי בקשה לניקיון מיידי מחברת ניקיון תייקר את העבודה, ייתכן והיא תוביל אותנו לבחירה שגויה בחברת ניקיון שאיננה מקצועית, אך ורק מכיוון שהיא פנויה לביצוע העבודה.

לכן, חשוב מאד להתחיל את הניקיונות מבעוד מועד, אפילו חודש לפני ליל הסדר וזאת בכדי להבטיח כי גם הזמן המועט העומד לרשותכם לביצוע מטלות הבית, יבוצע בצורה האופטימלית, שתוביל לניקיון מושלם ויסודי בכל חלקי הבית.

חלקו את המטלות בין כלל דיירי הבית

אספו את דיירי הבית, כלומר את הילדים והסבירו להם את חשיבות הניקיונות לפני חג הפסח, שכן ניקיונות אלו אינם נוגעים רק לביעור החמץ מביתנו, אלא נותנים הזדמנות נפלאה לשטוף את אבק האובך מחלונות הבית ולבצע אחת לשנה ניקיון אמיתי ויסודי לכל אותם המקומות שאיננו נותנים להם מענה ראוי במסגרת הניקיון השבועי.

לאחר שהצלחתם להחדיר מעט מוטיבציה בחשיבות של הסדר והניקיון הביתי, הקצו לכל אחד מדיירי הבית תחום אחריות, לדוגמא כל ילד יהיה אחראי להוצאת כלל החפצים מהארונות והמגירות בחדרו, לנקות את הריהוט ולזרוק את החפצים שאינם נמצאים עוד בשימוש על ידו וכן הלאה, כאשר ההורים יהיו אחראים על ניקיון חדר השינה שלהם, המטבח, חלל המגורים המרכזי וחדרי האמבטיה.

שיטה זו תבטיח כי כולם ייתנו כתף להשלמת המשימות במועדן.

חומרי ניקוי בזול

חג הפסח הוא חגם של יצרני חומרי הניקיון, שלל מוצרים חדשים מציעים לנו לנקות את הדירה מבלי כל מאמץ ובמהירות באמצעותן של ספוגיות פלא, נוזלי ניקיון שיאפשרו לנו לנקות תוך כדי פיזוז ובחליפה ומגוון רחב של מוצרים בעלויות שונות.

לכן, חשוב לבצע את קניית חומרי הניקוי בצורה מושכלת ואחראית, על סמך הניסיון האישי שלנו ולא על פי הדימויים הנשקפים אלינו מבעד למסך הטלוויזיה.

ראשית, אנו ממליצים על רכישה של נוזל לניקוי כללי על פי היכרותכם, כך תוכלו להתחיל במלאכה הראשונה והקשה מכל של ניקוי האבק מהרהיטים וממדפי הארונות בחדרי השינה, המטבח ובכל פינה אחרת בבית.

במהלך ניקוי האבק, תתקלו בבעיות שונות הנמצאות בביתכם שלא הייתם מודעים עליהם, כמו כתמים עקשניים, שאריות עובש ופטריות. רק לאחר מכן גשו לחנות בכדי לרכוש את החומר הספציפי לו אתם נדרשים.

בשלב זה, מומלץ להיעזר ברשת האינטרנט בכדי לדלות מתכונים לחומרי ניקיון אותם ניתן להרכיב מהחומרים הנמצאים בבית, כך לדוגמא כתם עיקש ברצפה יכול להיות מוסר באמצעות השריה בחומץ למשך מספר שעות. התוצאה הרצויה תתקבל, תוך כדי חסכון כספי בעלות רכישת מוצר המספיק לניקיון בית שלם, למרות שהייתם זקוקים לו רק בנקודה אחת ספציפית.

בצעו סקרי שוק

חומרי ניקוי, מטלית וסמרטוטים יכולים להיות עסק יקר לכל הדעות, ולכן חשוב לבצע סקר שוק בקרב החנויות המוכרות את מוצרים אלו, ייתכן כי סופר מרקט מסוים מציע את המוצר אותו אתם מחפשים בעלות נמוכה, וייתכן כי תוכלו להשתמש בכרטיס המתנה אותו קיבלתם לחג מהמעסיק בכדי לרכוש חומרי ניקוי בהום סנטר ואייס, מכיוון שגם הם מחזיקות ברשותן מלאי ומבחר עצום של חומרי ניקוי ביתיים.

שיהיה בהצלחה!

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1610

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php