«

»

מאי 27

הדפס פוסט זה

שיעורי יוגה בזול

יוגה היא פילוסופיה רוחנית המגיעה אלינו מהדת ההינדית, הרציונל העומד מאחוריה הוא השאיפה לשלמות ולאיחוד מלא בין הגוף לנפש האדם, שכן רק באמצעות איחוד זה יוכל אדם להגיע לשלווה נפשית ובריאות גופנית. אשטנגה יוגה בתל אביב הינו אחד הטרנדים המובילים כיום את תחום ההעצמה העצמית הבריאותית, וזאת באמצעות עבודה על הפן הגופני, הרוחני והמנטלי.

מדריך קצר זה נועד בכדי להעניק להדיוטות טעימה קטנה מעולמה המופלא של היוגה, והיתרונות הנפלאים שיש לפילוסופית חיים זו בעבורכם. בסופו של המדריך תוכלו למצוא רשימה מתעדכנת של עמותות ואנשים פרטיים המעניקים שיעורי יוגה בתל אביב, ובארץ בחינם וללא שום הגבלה, או במחירים מוזלים.

מהי אשטנגה יוגה?

רגע לפני שאתם גוללים לסוף העמוד בכדי למצוא את השורה התחתונה, אנו ממליצים לכם להכיר במעט את שיטת אשטנגה וינייאסה, אחד הזרמים הפופולאריים כיום בקרב מתאמני יוגה, וזאת בזכות דינאמיות האימונים והתוצאות המהירות, המתבטאות הן בפן הגופני והן בתחושת השלווה המלווה את המתאמנים שעות ארוכות וימים רבים לאחר סיום האימון.

כאמור, יוגה מסייעת בהגעה לשלווה באמצעות מגוון תרגילים מדיטציונים פשוטים המאפשרים ניתוק מהשפעות חיצוניות, ואיחוד הגוף והנשמה. תרגילים אלו נקראים אסאנות, והם מורכבים מתנוחות גוף העובדות על כלל המפרקים והשרירים בגוף. תרגילים אלו מלווים בנשימות מתאימות, ובכך מאפשרות הגעה למצב מנטלי המאפשר את איחוד כלל המרכיבים של האדם.

יתרונותיה של אשטנגה יוגה על פני שיטות אחרות

אשטנגה מבוססת על עקרונות עתיקי יומין, אך משכללת אותן באמצעות מתן הקשר וחיבור בין אסאנות שונות, כך שאין הפסקות מנטליות בין תרגיל לתרגיל ורצף האימון והמדיטציה אותה אנו חווים נמשכת לאורך כל האימון.

מעבר לכך, תוכלו למצוא הקשר מובהק בין התנועה המבוצעת במהלך האסאנה ולבין הנשימה המלווה אותה, כך שהתנועות החכמות והמאתגרות המבוצעות במהלך האימון מאפשרות חיבור אמיתי ונכון בין שלושת המרכיבים החשובים של היוגה.

שיעורי יוגה בחינם

פילוסופיית היוגה נועדה להעניק שלווה רוחנית שתהפוך את כולנו לאנשים טובים ורגועים יותר, ולכן אך טבעי שהמדריכים בשיטה זו אינם נגועים בחומריות ומעניקים שיעורי יוגה במחירים נמוכים יותר מאימוני חדר כושר.

להלן מספר דרכים בהן תוכלו להתאמן בזול או בחינם בשיטת היוגה המופלאה.

יוגה במחירים מוזלים

כמו בתי הספר לספרות, כך גם סטודנטים הלומדים לקראת הסמכה כמדריכי יוגה מציעים שיעורים מוזלים במחירים הנעים סביב עשרה שקלים.

יוגה  לבונטין, סטודיו נעים, יוגיני – שיעורי יוגה תל אביב לקהילה

יוגה בחינם וללא הגבלה

פראנה יוגה קולג', שיבננדה

נשמח לשמוע מכם על עוד מקומות המעניקים שיעורים מוזלים או אימוני יוגה בחינם – העיקר שתהנו!

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=1622

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php