«

»

אוק 30

הדפס פוסט זה

איך לבחור תשתית אינטרנט בזול?

 

איך להשיג תשתית אינטרנט בזול

חשוב להבין שהבחירה מעט יותר מורכבת ממה שנדמה, ולא צריכים ללכת ישר על המחיר הזול ביותר.
בניגוד למה שנראה, המחירים של בזק על אינטרנט אינם הזולים ביותר בדווקא.

עוד חשוב לשים לב, שאם הזמנתם ספק אינטרנט(018, נטויזן, הוט נט וכו'), ותשתית אינטרנט (בזק או הוט), במהיריות שונות, תקבלו את המהירות הנמוכה יותר.

על מנת לקבל אינטרנט בזול יש צורך בתשתית (בזק\הוט) ובספק אינטרנט בזול.

בחלק זה של המדריך נקרא איך להשיג תשתית אינטרנט בזול, לחצו כאן למידע איך משיגים ספק אינטרנט בזול.

מהירות בסיסית וזולה של תשתית אינטרנט

אז לצערנו היום יש בשוק רק שתי חברות מתחרות, בזק והוט. כך שישנם רק שני מחירים אפשריים.  מומלץ לבדוק לפני ההתקנה אם המחירים לא השתנו מאז מועד פרסום הכתבה (27.2.14) כאן – (מחירי תשתית בזק, מחירי תשתית הוט). נכון לעכשיו, דווקא בזק מציעים מחיר משתלם וזול יותר (המחירים הם ללקוחות חדשים, אולם לרוב תוכלו לקבל מחיר כזה, ואף זול יותר בפניה למוקד שירות הלקוחות ואיום בעזיבה). עבור מהירות של 15 מגה בזק מציעים מחיר זול יותר (69 ש"ח) ב10 שקל מהמחיר של הוט (89 ש"ח) שגם נותנים רק 12 מגה בייט במחיר זה. (מהירות ההעלאה בבזק היא 800 KB, ובהוט 1000 KB).

שימו לב שלאחר 12 חודש \18 חודש המחירים עולים למחירי המחירון, במידה ולא תדברו עם שירות הלקוחות. במקרים רבים, במיוחד בבזק, קשה לקבל שוב מחיר של לקוחות חדשים. להלן קישורים למחירונים של בזק והוט:

המחיר הזול ביותר:  בבזק מאפשרים לקחת חבילה של 5 מגה במחיר של 55 ש"ח בלבד. סביר גם שבעתיד תקבלו שדרוג מהירות חינם.הם כבר עשו שני מבצעים כאלו. חשוב לשים לב, שבמידה ועשיתם שדרוג מהירות, לאחר 12 חודש, תאלצו לשלם את מחירי המחירון של המהירות הגבוהה יותר.

חשוב לשים לב, כי היום אפשר לקחת תשתית של בזק בלי טלפון.

לסיכום: התשתית של בזק יותר זולה ויותר אמינה מהתשתית של הוט נכון להיום.

תשתית + טלפון

היתרון של הוט הוא במבצעי תשתית + טלפון. נכון להיום המחיר לתשתית אינטרנט עם טלפון בחבילת 300 דקות לנייח ונייד הוא 109 ש"ח עבור מהירות 12 מגה, ו139 ש"ח עבור מהירות של 30 מגה. עבור 200 דקות נוספות תצרכו להפרד מ20 שקלים נוספים, מה שהופך את המבצע לפחות אטרטקטיבי. לרשימת המבצעים המעודכנת באתר כמה זה.

גם לבזק יש מבצע של חבילת טלפון + אינטרנט. ניתן לשלם 59 ש"ח לחודש בלבד עבור חבילה של 1500 דקות. שימו לב שלאחר חצי שנה החבילה מתבטלת. כמו כן – החבילה מיועדת רק ללקוחות חדשים.

לפני שאתם לוקחים את החבילה, עליכם לבדוק האם אין מבצע משתלם יותר של טלפון קווי אחר (ראו רשימה מתעדכנת כאן) וכן האם לא תרצו לוותר על הטלפון הקווי ולהשתמש בסלולרי שלכם. כמו כן, אם אתם מדברים הרבה בטלפון הקווי, החבילה שוב לא תשתלם עבורכם. כמו כן, כדאי גם לחשוב על נושא אמינות השירות.

שימו לב שיש להוט מבצע דברו פיקס ב59 ש"ח, שיאפשר לכם אולי לעשות שילוב טוב יותר. המסלול כולל אלף דקות שיחה לניידים ולנייחים.

אמינות השירות

גם אם השגתם תשתית אינטרנט בזול, זה לא עוזר אם היא פחות טובה. נושא חשוב שכדאי לקחת בחשבון הוא אמינות. באופן כללי ברוב אזורי הארץ, התשתית של בזק יותר אמינה. בכל מקרה, כדאי לבדוק עם שכנים באיזור ובפורומים ובחיפוש באינטרנט את השירות של בזק באיזור שלכם, ברמה של רחוב ואפילו שכונה. יש מקומות בהם השירות של הוט מתחת לכל ביקורת.

לסיכום: התשתית של בזק יותר אמינה ברוב האזורים, וכדאי לבדוק בכל שכונה מה המצב באותה השכונה

הערה חשובה: חשוב לשים לב שעליכם להיות מנויים גם בתשתית וגם בספק על אותה מהירות, אחרת תקבלו את המהירות הנמוכה מבין השניים.

למדתם איך להשיג תשתית אינטרנט בזול. למדו עכשיו איך משיגים ספק אינטרנט בזול

 

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=202

8 פינגים

דלגו לטופס מילוי התגובה

 1. ספק אינטרנט זול » זול בזול

  […] שהצלחנו למצוא תשתית אינטרנט בזול עלינו למצוא גם ספק אינטרנט זול צוות האתר חסך עבורכם את […]

 2. כתבה בערוץ 10 על FAST, ספק אינטרנט בזול » זול בזול

  […] לקריאה נוספת: תשתית אינטרנט בזול […]

 3. ראיון בלעדי עם מנכ"ל אינטרנט fast » זול בזול

  […] כתבה בערוץ 10 על FAST, ספק אינטרנט בזול » זול בזול על איך לבחור תשתית אינטרנט בזול? […]

 4. אינטרנט חינם בכל הארץ – רשת bezeq free » זול בזול

  […] גם לכם יוצא לשבת עם המחשב הנייד ולחפש איפה יש רשת אלחוטית פתוחה באיזור ללא הצלחה? אם אתם לקוחות בזק (אם לא, אולי כדאי לכם לשקול מעבר לבזק. ניתן לעבור לתשתית בלבד ללא קו טלפון). […]

 5. סרטון הדרכה לשימוש בשירות Bezeq free wifi » זול בזול

  […] עוד: איך למצוא תשתית אינטרנט […]

 6. גלישה סלולרית זולה במודם סלולרי – השוואת מחירים » זול בזול

  […] למציאת תשתית אינטרנט בזול […]

 7. » זול בזול

  […] קראו עוד: איך להשיג תשתית אינטרנט בזול […]

 8. » זול בזול

  […] בכתבה אינם מעודכנים – לכתבה החדשה על תשתית אינטרנט […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php