«

»

פבר 20

הדפס פוסט זה

גלישה סלולרית זולה במודם סלולרי – השוואת מחירים

ללקוח המעוניין בגלישה סלולארית זולה כאשר הוא מחובר למחשב, קיימים מגוון אפשרויות רב ומבלבל, רכזנו לכם את כל האפשרויות על מנת לעזור לכם להחליט:

אנא שימו לב להערות חשובות לאחר הטבלה

 

מהירות של 1/2 ג'יגה מהירות של 5/6 ג'יגה מחיר מהירות גבוהה מחיר מודם סלולרי
מהירות מחיר 4-6G מהירות מחיר עלות חודשית
Webbing 6G 78 10G 88 9
פלאפון 2G 59 5G 79 9.9
אורנג 1G 60 6G 80 11
סלקום 2G 89 5G 110 ללא הגבלה 149 15

אז איזה חבילת גלישה סלולרית הכי זולה?

נפח גלישה רגיל – לקוח ממוצע יכול להסתפק במהירות של 1/2 ג'יגה. כאן כדאי לקחת את החבילה של פלאפון שנותנת שני ג'יגה במחיר של 60 שקל בלבד.

נפח גלישה גבוה – לקוח המעוניין בנפח גלישה גבוה יותר יותר – כאן כל החברות (חוץ מסלקום) נותנות מחיר דומה של 80 ש"ח. מומלץ לבדוק לאיזה חברה יש קליטה יותר טובה איפה שאתם מסתובבים. תמורת 8 שקלים נוספים בלבד תוכלו לקבל את חבילת ה10 ג'יגה של Webbing.

נפח גלישה בלתי מוגבל (בכאילו) – חברת Webbing מציעה מסלול של 10 ג'יגה שאמור להספיק בדרך כלל ב88 ש"ח בלבד. סלקום מציעה מסלול בלתי מוגבל (כביכול) במחיר של 149 ש"ח. זאת בהתניית "שימוש סביר" (מה שאומר 15-20 ג'יגה לטענת גולשים בפורומים שונים. לכן – החבילה של Webbing מתאימה למשתמש שהוא לא משתמש כבד מדי.

נפח גלישה בלתי מוגבל באמת – שימו לב כי לשימושים כבדים (צפיה בסרטים, הורדת קבצים כבדים, שיחות וידאו, שיתוף קבצים) השימוש במודם סלולרי איננו מתאים.תאלצו לחכות שתגיעו הביתה

תוספות חשובות

ראוטר סלולרי – חברת Webbing מציעה גם שימוש בראוטר סלולרי בתוספת של 8 שקלים לחודש – מה שמאפשר לכם להשתמש ב5 מכשירים שונים בו זמנית באותו זמן ומייצר לכם גם רשת אלחוטית בכל מקום. (הראוטר עולה עוד 7 שקלים נוספים בחיוב זיכוי).

מודם סלולרי – ניתן לוותר על רכישת מודם סלולרי, באם יש במחשבכם מקום להכניס את כרטיס הסים. בדקו זאת עם טכנאי המחשבים שלכם, או החנות בה רכשתם את המחשב. זה גם נוח הרבה יותר. (מקור: המדריך למודם סלולרי).

בדיקת קליטה – מומלץ לבצע בדיקה באיזה חברה הקליטה גבוהה יותר. כמו כן, ניתן לקבל מודם סלולרי למשך שבועיים לבדיקה ללא התחייבות. מומלץ מאד.(מקור: המדריך למודם סלולרי).

למידע מפורט יותר  על הראוטר של Webbing

הערות לגבי חיוב סלקום – מבצע מודם סלולרי (כולל מבצע לפטופ בחיוב זיכוי).

חשוב לוודא בכל חברה מה קורה במצב של חריגה מנפח החבילה – החיובים יכולים להגיע לאלפי שקלים –  לדוגמאות.

למציאת תשתית אינטרנט בזול

למציאת ספק אינטרט בזול

 

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=435

פינג אחד

  1. ראוטר סלולרי – webbing » זול בזול

    […] לסקירת מחירי מודם סלולרי […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php