«

»

פבר 21

הדפס פוסט זה

איך להשיג מודם אלחוטי בחינם

תוכן עניינים

הקדמה

נתב מומלץ

איך משיגים מודם אלחוטי בחינם?

סקירה לגבי מודם אלחוטי

הקדמה

כאשר אנחנו מחפשים להשיג מודם אלחוטי, רבים מתפתים לרכוש מודם (נתב) אלחוטי זול. זוהי עלולה להיות טעות קשה, שכן עלולים להיות ניתוקים חוזרים ונשנים. גם אם הניתוקים מתרחשים כל שבוע בלבד, האם שווה לכם כל שבוע לבזבז רבע שעה, רק בשביל לחסוך מאה שקל?

אנחנו ממליצים לרכוש מודם אלחוטי איכותי – מומלץ להגיע לחנות ידועה ולהתייעץ עם המוכר. לאחר מכן, ניתן לבצע השוואות מחירים באינטרנט.

חזרה לתוכן

מודם אלחוטי (נתב אלחוטי) מומלץ

אנחנו ממליצים על TP-Link TL-WR841ND, שתוכלו לראות כאן את המחיר שלו נכון להיום (ב21.2.13 – 112 ש"ח בלבד). השתמשתי בנתב זה במשך שנתיים-שלוש (עד שהשגתי מודם אלחוטי חינם)

חזרה לתוכן

איך משיגים מודם אלחוטי איכותי בחינם?

אז איך משיגים מודם אלחוטי איכותי ובחינם? הצטרפות לרשת bezeq-free-wifi תאפשר לכם לקבל אינטרנט אלחוטי חינם בכל הארץ, בתמורה תצטרכו בזמן שמישהו יעבור לידכם וירצה להשתמש באינטרנט שלכם, לשתף עשר אחוז בלבד מרוחב הרשת שלכם. קראו כאן את הסקירה המלאה שלנו.

וההפתעה: כאשר אתם מצטרפים לשירות בזק תעניק לכם מודם אלחוטי מתנה, שמתחבר ישירות לאינטרנט (אין צורך גם בראוטר וגם במודם – מה שחוסך תקלות). זהו מודם אלחוטי איכותי במיוחד שמשדר בתדר N (תדר מתקדם במיוחד).

אתם עדיין בהוט? קראו את סקירת מחירי התשתית שלנו ושקלו האם כדאי לכם לעבור לבזק.

ניתן להצטרף באתר בזק – בקישור זה  או להתקשר ל166 והם ידריכו אתכם בהליך ההצטרפות.

חזרה לתוכן

סקירה לגבי מודם אלחוטי מתוך אתר כמה

  • .מבין התקנים השונים של טכנולוגית האינטרנט האלחוטי, תקן A הוא הישן והכי נחות – הימנעו ממנו. תקנים B ו-G הם משופרים בהרבה, ביניהם עדיף תקן G, ואילו החדש, המשופר והמומלץ מכולם הוא תקן N שמציע טווח שידור ומהירות העברת נתונים הטובה ביותר.
  • לעיתים מוצר זול, ובעיקר מוצר שאינו מגיע מבית היוצר של חברה מוכרת בתחום, עשוי להציע איכות ירודה, וגם בעיות בחיבור, וניתוקים חוזרים ונשנים. במידת הצורך רגשו דגם זול יחסית, של יצרן מוכר ומומלץ.
  • מן הסתם לא ניתן לפני שרוכשים, לבדוק הלכה למעשה את התנהגות הנתב האלחוטי בבית שלכם. נסו לדלות מלכתחילה מידע מחברים או מפורומים שונים באינטרנט אודות יכולות השידור והקליטה של הדגם אותו אתם מעוניינים לרכוש.

מומלץ מאוד לקרוא את הכתבה המלאה באתר כמה.

חזור לחלק: איך משיגים מודם אלחוטי בחינם?

חזרה לתוכן

מה הלאה:

כך תשיגו ספק אינטרנט בזול

כך תשיגו מחירי סלולר זולים

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=447

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php