«

»

מרץ 15

הדפס פוסט זה

5 טיפים איך מוצאים תקליטן זול בלי לשלם ביוקר

פוסט אורח מאת מוטי סייג בעל האתר תקליטן.

מוטי הוא בן 28, תקליטן דתי, ומנהל תזמורת, מתגורר בירושלים , חבר ותיק, מומלץ בחום. ניתן גם להתקשר ולהתייעץ איתו בנושאי מוזיקה.

מוטי כתב לנו מאמר עם טיפים איך למצוא תקליטן זול בלי לשלם ביוקר

הקדמה

אתם משקיעים באירוע שלכם, חושבים על כל פרט ודואגים שהכל יתקתק כמו שצריך. בחרתם כבר אולם, החלטתם על המנה שתוגש וכבר קבעתם את לו"ז האירוע אך מה בנוגע לתקליטן?

כידוע מרכיב המוסיקה באירוע הינו מרכיב חשוב במיוחד, וניתן אפילו לקבוע ולומר שאירוע ללא מוסיקה נידון לכישלון. ניתן להתפשר בשאר העניינים הנוגעים בארגון האירוע אולם במרכיב המוסיקה / התקליטן רצוי לא להתפשר.

אז כפי שאמרנו הגענו לשלב בחירת התקליטן, וכמו שאר המרכיבים באירוע גם כאן אנו חפצים במציאת תקליטן זול. ונשאלת לה השאלה האם זה נכון לחפש תקליטן בזול? ועל אילו פרמטרים נוספים כדאי לתת את הדעת.

ראשית נקדים ונאמר שלא המחיר קובע, כך שמצד אחד יכולים אתם למצוא תקליטן בזול שיספק את הסחורה ויהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת, ומאידך ישנם תקליטנים יקרים שלא בהכרח מבצעים את העבודה כפי המצופה מהם. להלן מס' נקודות שיש לתת עליהם את הדעת:

ציוד איכותי

יש לוודא שהתקליטן שבחרתם מגיע עם ציוד ממותגים ופירמות מוכרות, ומביא איתו את כל הציוד הנחוץ כגון: מיקרופון אלחוטי, מקרן ומסך, עמדת די ג'יי וכו'.

המלצות

ניתן לבקש מהתקליטן שמות ומספרים של ממליצים כלומר משפחות שהתקליטן הופיע אצלם בעבר.

סגנון המוסיקה

ודאו שהתקליטן שבחרתם מתאים לסגנון שלכם, דהיינו תקליטן דתי יתאים יותר לציבור דתי ותקליטן שאינו דתי יתאים יותר לקהל חילוני. מנסיון זהו דבר חשוב. לדוגמה שמעתי סיפורים רבים על משפחות דתיות שלקחו תקליטן בתוך חבילה מיוחדת ומפתה שהאולם הציע להם, והסתבר שהתקליטן עדיין תקוע עם הלהיט של כל הזמנים "משיח משיח" וכשבאו האורחים/המשפחה לבקש להיטים קצת יותר חדשים התקליטן אמר להם שאינו בעניינים של המוסיקה הזו, יתר על כן גם צורת ההנחיה ניהול האירוע והכימיה עם קהל הרוקדים יכולה להיות מושפעת מעניין זה.

בעניין זה נעיר ונאמר: שבחירת סגנון המוסיקה באירוע נעשית ע"פ טעמם של אלה שימצאו ברחבת הריקודים כלומר החברים / האורחים ולא ע"פ אחד מזקני השבט המשפחתי שהחליט שהוא אוהב שיר מסוים, את ההקדשות שימרו לסוף האירוע…

הגבלת זמן

ודאו עם התקליטן  שהאירוע לא תחום בזמן, אחרת בטוח תחרגו ממנו, וכתוצאה מכך תיאלצו להוסיף תשלום נוסף,  מה שבסוף יביא לכך שתקליטן זול יצא יקר.. תקליטנים רבים מוסיפים סעיף שעל כל שעה מעבר לזמן כלשהו תאלצו לשלם סכום קבוע, כך שבסוף המחיר יוצא גבוה בהרבה ממה שחשבתם

אדיבות ויחס אישי

חפשו אחר תקליטן שיש לו יחסי אנוש טובים, ושמראה איכפתיות ואל תיקחו תקליטנים שנותנים לכם הרגשה כאילו הם עושים לכם טובה.

לסיכום: אין זה חשוב אם בחרתם תקליטן בזול או תקליטן יקר – העיקר שימו דגש על הנקודות החשובות שהעלינו במאמר.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=466

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php