«

»

אפר 16

הדפס פוסט זה

משכנתא זולה

את המאמר הזה נתחיל בהצגת נקודה חשובה שאולי תעזור לכם לקחת משכנתא זולה והיא שכמו שאתם רוצים לקחת את המשכנתא כך גם כל בנק ובנק רוצה להיות זה שייתן לכם את המשכנתא ולכן עליכם לנצל את המצב הזה ולנהל משא ומתן והשוואת מחירים בין הבנקים, תוך רמיזה על הצעות טובות ממתחרים של הבנק על מנת להוריד את הריביות ולשפר את הצעת הבנק.

לעיתים עדיף לשכור את שירותיו של יועץ פנסיוני שיכול לעזור במציאת משכנתא זולה, ישנם כמה חברות לייעוץ פנסיוני, אך גם כאן יש לבדוק טוב טוב לפני שלוקחים חברה כזו או אחרת, הכי טוב לשאול לקוחות של אותה חברה, האם טיפלו בהם בצורה הטובה ביותר, והאם השיגו להם נאים למשכנתא זולה.

משכנתא זולה – למה זה חשוב?

הרבה מילים כבר נכתבו על חשיבותה של לקיחת משכנתא זולה להמשך החיים, תחשבו שככול שאתם משיגים תנאים נוחים לתחילת המשכנתא כך גם בעתיד בסכומים העתידים תשלמו פחות ממה שהייתם מתבקשים לשלם אם הייתם לוקחים משכנתא בתנאים "בסדר" ולא משכנתא זולה.

אז מה היא משכנתא זולה? משכנתא זולה היא משכנתא בתנאים שנוחים לכם עכשיו ובעתיד, עם נקודות יציאה, כמו כן יש לתכנן שסכום המשכנתא לא יעלה מ- 30% מסך המשכורות שלכם. כך למשל במידה וסך המשכורות שלכם עומד על 10000 ₪ יש לקחת משכנתא שלא תעלה על 3000 ₪ וכן הלאה.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=597

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php