«

»

מאי 26

הדפס פוסט זה

איך להשיג את שמלת החלומות שלך בלי לחורר את הארנק

המאמר באדיבות אתר zap מתחתנים

ביום החתונה שלך, את בוודאי רוצה להיראות נהדר, אך גם אם אין לך את התקציב לשמלה העולה אלפי שקלים, את יכולה בהחלט להשיג שמלת כלה יפה ומיוחדת לא פחות מזו שראית אצל מעצבי העל. מאחר ושמלת כלה הינה שמלה אותה את לובשת רק פעם אחת, לעיתים, אין כל חשק לבזבז סכום עתק רק על השמלה. בזכות האפשרויות הרבות אשר עומדות בפניך, ניתן למצוא שמלות כלה זולות, אשר הן גם מעוצבות ויפות, וגם מתאימות לתקציב העומד לרשותך.

שמלות כלה במכירות

בכל סטודיו לעיצוב של שמלות כלה, תוכלי למצוא שמלות כלה זולות בזמן מכירות סוף העונה. לרוב, בסוף עונת הקיץ או בסוף עונת החורף, את בהחלט יכולה למצוא שמלה נהדרת ולחסוך כ 50 אחוז מן המחיר המלא של השמלה. כמו כן, ישנם ירידים או מכירות חיסול של שמלות כלה, בהן ניתן למצוא מציאות של ממש.

שמלות כלה מתופרת

כלות רבות כבר השכילו להבין כי הן יכולות להזמין שמלות כלה זולות מתופרת. כל מה שצריך הוא למצוא תופרת אשר מתמחה בתפירה של שמלות ערב, ולהציג בפניה את הדגם אותו את רוצה. התופרת תוכל להכין לך שמלה דומה לחלוטין. על מנת להוזיל עוד יותר את המחיר, את יכולה למצוא בדים שונים ואיכותיים, אשר יהיו זולים יותר כאשר אתם קונה אותם באופן עצמי. כך, תוכלי ליהנות מהשמלה עליה חלמת, מבלי להיכנס להוצאות כספיות גדולות מאוד.

שמלות כלה יד שנייה

מאחר ומדובר בשמלה אשר נלבשת רק פעם אחת, ישנן כלות אשר מוכרות את שמלות החתונה שלהן. את יכולה למצוא אותן באתרי אינטרנט המציעים שמלות יד שנייה, או בחנויות מיוחדות המתמחות בשמלות מסוג זה. כאמור, את תמיד יכולה לעשות תיקונים קטנים והתאמות של השמלה שרכשת על מנת שיתאימו לך טוב יותר. אף אחד מהמוזמנים שלך לא ידע כי מדובר בשמלת יד שנייה, וכך תוכלי להרגיש ולהראות נפלא. בהזמנת שמלה יד שניה, חשוב לבצע מדידות לפני לגבי המידות שלך, על מנת שתוכלי לבדוק טלפונית עם המוכרות האם השמלה מתאימה עבורך.

שמלות כלה מאתרי אינטרנט

שמלות כלה זולות ניתן גם למצוא בחנויות אינטרנט מחו"ל או מהארץ אשר מציאות שמלות כלה זולות בייבוא. למרות שאין לך את האפשרות למדוד את השמלה, את תמיד תוכלי לקצר או להצר אותה אצל תופרת. מדובר בשמלות אופנתיות מאוד, אשר מאפשרות לך ליהנות משמלה איכותית ומושלמת, במחיר נוח במיוחד.

לסיכום:

כל כלה רוצה להיות מושלמת ביום החתונה שלה, אך אין זה אומר כי עליה להוציא סכומי כסף עצומים על שמלת הכלה. אם את מעוניינת בשמלה יפה, איכותית ומעוצבת, יש דרכים רבות, ובעזרת קצת השקעה של זמן ומאמץ, תוכלי למצוא את שמלת החלומות שלך, שגם תתאים לתקציב העומד לרשותך.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=741

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php