«

»

יונ 04

הדפס פוסט זה

תשתית אינטרנט בזול – 2012

המחירים בכתבה אינם מעודכנים – לכתבה החדשה על תשתית אינטרנט בזול

להשיג תשתית אינטרנט בזול

מהירות בסיסית וזולה של תשתית אינטרנט

אז לצערנו היום יש בשוק רק שתי חברות מתחרות, בזק והוט. כך שישנם רק שני מחירים אפשריים. אתם יכולים לבצע השוואה בין המחירים של התשתית במחירים המעודכנים ביותר כאן (מחירי תשתית בזק, מחירי תשתית הוט). נכון לתאריך פרסום הכתבה (1/11/2012) דווקא בזק מציעים מחיר משתלם וזול יותר (המחירים הם ללקוחות חדשים, אולם לרוב תוכלו לקבל מחיר כזה, ואף זול יותר בפניה למוקד שירות הלקוחות ואיום בעזיבה). עבור המהירות המיניאמלית האפשרית בזק מציעים מחיר זול יותר (55 ש"ח) ב15 שקל מהמחיר של הוט (70 ש"ח) וגם מהירות העלאה גבוהה ב50%. עבור מהירות גבוהה קצת יותר (10 מגה בבזק, 12 בהוט) ההפרש בין המחירים זהה אם כי המהירות של הוט גבוהה יותר בכ-20% אחוז.

חשוב לשים לב, כי אפשר לקחת תשתית של בזק בלי טלפון.

לסיכום: התשתית של בזק יותר זולה ויותר אמינה מהתשתית של הוט נכון להיום (1/11/2012).

תשתית + טלפון

היתרון של הוט הוא במבצעי תשתית + טלפון. נכון להיום המחיר לתשתית אינטרנט עם טלפון בחבילת 300 דקות לנייח ונייד הוא 100 ש"ח עבור מהירות 5 מגה, 110 ש"ח עבור מהירות של 10 מגה, ו140 ש"ח עבור מהירות של 30 מגה. עבור 200 דקות נוספות תצרכו להפרד מ20 שקלים נוספים, מה שהופך את המבצע לפחות אטרטקטיבי. לרשימת המבצעים המעודכנת באתר כמה זה.

עדכון (2.1.2003): גם לבזק יש מבצע של חבילת טלפון + אינטרנט. ניתן לשלם 59 ש"ח לחודש בלבד עבור חבילה של 1500 דקות. שימו לב שלאחר חצי שנה החבילה מתבטלת. כמו כן – החבילה מיועדת רק ללקוחות חדשים.

לפני שאתם לוקחים את החבילה, עליכם לבדוק האם אין מבצע משתלם יותר של טלפון קווי אחר (ראו רשימה מתעדכנת כאן) וכן האם לא תרצו לוותר על הטלפון הקווי ולהשתמש בסלולרי שלכם. כמו כן, אם אתם מדברים הרבה בטלפון הקווי, החבילה שוב לא תשתלם עבורכם. כמו כן, כדאי גם לחשוב על נושא אמינות השירות.

אמינות השירות

גם אם השגתם תשתית אינטרנט בזול, זה לא עוזר אם היא פחות טובה. נושא חשוב שכדאי לקחת בחשבון הוא אמינות. באופן כללי ברוב אזורי הארץ, התשתית של בזק יותר אמינה. בכל מקרה, כדאי לבדוק עם שכנים באיזור ובפורומים ובחיפוש באינטרנט את השירות של בזק באיזור שלכם, ברמה של רחוב ואפילו שכונה. יש מקומות בהם השירות של הוט מתחת לכל ביקורת.

לסיכום: התשתית של בזק יותר אמינה ברוב האזורים, וכדאי לבדוק בכל שכונה מה המצב באותה השכונה

הערה חשובה: חשוב לשים לב שעליכם להיות מנויים גם בתשתית וגם בספק על אותה מהירות, אחרת תקבלו את המהירות הנמוכה מבין השניים.

והמשך הסדרה: איך משיגים ספק אינטרנט בזול?

 

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=781

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php