«

»

יול 01

הדפס פוסט זה

איך לבחור פינת אוכל בזול

להתאים כיסאות לפינת אוכל

בשנים האחרונות פינת האוכל הפכה להיות לאחד האזורים החשובים והמשמעותיים ביותר בבית. והיא מקבלת את הכבוד הראוי לה, דרך החשיבה על העיצוב שלה. אחת הדרכים לעצב פינות אוכל בדרך משולמת היא דרך כיסאות לפינת אוכל אשר קונים תוך השקעת חשיבה רבה לפני הקנייה אשר יהיו מתואמים בצורה מושלמת לפינת האוכל.

לפני שקונים כיסאות

כיסאות הם אחד החפצים אותם לא מומלץ לקנות דרך קטלוג. אפשר לראות עשרות רבות של כיסאות מדגמים ועיצובים שונים, יחד עם זאת, חשוב ביותר לשבת על כל כיסא, בכדי להרגיש ולחוש אותו. כיסאות אמורים להיות קודם כל נוחים, נעימים לישיבה, תומכים בגב ואיכותיים. רק לאחר שמוצאים את הכיסא הנוח, אפשר לפנות אל השלב השני – בחירת עיצובו של הכיסא, והתאמתו לפינת האוכל ולעיצוב הבית, בכדי שכולם יחד ישתלבו באופן הרמוני.

קניית פינת אוכל שלמה

אנשים רבים אוהבים לקנות פינת אוכל שלמה, כלומר, את השולחן והכיסאות כעסקת חבילה אחת. כך הם בוחרים שולחן וכיסאות שעשויים מאותם חומרים, ונראים כסט שלם. כיסאות לפינת אוכל יכולים להיות עשויים מחומר אחד או משילוב של שני חומרים – בדיוק כמו שולחן פינת האוכל: עץ, מתכת, ניקל, נירוסטה, ברזל, רטן ועוד. יחד עם זאת, אפשר לשלב בכיסאות ריפוד שיתאים לאותו חומר ממנו עשוי שלד הכיסא. בנוסף, אפשר למצוא היום שולחנות עם פלטת זכוכית, וכיסאות מפרספקס אשר נותנים את אותו אפקט שקוף כמו השולחן.

קניית כיסאות לפינת אוכל באופן נפרד

אנשים עם ראייה עיצובית מיוחדת, או כאלה שמתייעצים ונעזרים במעצב פנים, יכולים לקנות כיסאות בנפרד מהשולחן, כך שהכיסאות ישלימו בעיצובם ובחומרים מהם הם עשויים את החומר או החומרים מהם עשוי השולחן. לדוגמא: שולחן עץ עם כיסאות מרטן. שולחן עם משטח זכוכית שלידו כסאות עץ עם ריפוד עור יוקרתי. אפשרות אחרת היא שילוב של שולחן עץ ולצידו כיסאות בצבעים ובגוונים שונים ומיוחדים. התוצאות יכולות להיות מעניינות ומקוריות ביותר.

חסכון בקניית פינת אוכל כסט או בנפרד

לעיתים נחשוב שאם נקנה את פינת האוכל יחד עם הכיסאות כסט שלם, הדבר יהיה חסכוני יותר עבורנו, שכן במרבית החנויות עורכים מבצעים רבים שיכולים לחסוך לנו בעלויות הגבוהות שכרוכות בקניה של פינת אוכל. אך לעיתים ישתלם לנו יותר אם נקנה את שולחן האוכל ואת הכיסאות בנפרד. שכן ניתן למצוא שולחן העשוי עץ מלא בעיצוב מודרני וחדשני, אך הכיסאות שאמורים להיות מתואמים כסט אינם מוצאים חן בעינינו מבחינת העיצוב. לכן את הכיסאות לפינת האוכל אפשר לקנות גם בנפרד, מחומרים זולים יותר, ולהתאים אותם לשולחן פינת האוכל וכך נוכל לחסוך כסף רב.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=881

2 תגובות

  1. יוני

    בדרך כלל פינת אוכל מומלץ לקנות עם הכיסאות

  2. יוני

    פינת אוכל היא פינת האירוח המשפחתית שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php