«

»

ספט 15

הדפס פוסט זה

המדריך לרכישת שולחן משרדי בעיצוב אישי

שולחן משרדי, בין אם שולחן מנהלים ובין אם שולחן מזכירה או פקידה, צריך לשמש אותנו במרבית שעות היום. שולחן משרדי בעיצוב אישי, יוכל לתת לכם את המרב, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הנוחות.   בחירת שולחן משרדי כמו כל בחירה של אלמנטי עיצובי אחר למשרד, מומלץ לשקול על פי מספר פרמטרים העונים גם לצרכים העיצוביים של המשרד וגם לצרכי השימוש האישיים שלכם.

לפניכם המדריך לרכישת שולחן משרדי בעיצוב אישי, שיוכל לעזור לכם ולבצע בחירה חכמה.

גודל החלל ביחס אל השולחן המשרדי

שולחן משרדי צריך להתאים בצורה הטובה ביותר אל החלל הנתון, בין אם מדובר בחלל פתוח ובין אם מדובר בחלל סגור, כמו משרד אישי. עיצוב של שולחן משרדי בעיצוב אישי, צריך קודם כל להתייחס אל הגודל הנתון. הרוחב של השולחן והאורך של השולחן צריכים להספיק גם לפעילות המשרדית היומיומית, כמו מקום לטלפון, למחשב נייד, לניירת משרדית, לאירוח של אורחים ומבקרים, אך יחד עם זאת, הוא גם צריך להשאיר מספיק מרווח בחלל, על מנת למנוע תחושה של צפיפות.

חומרים מהם מיוצר שולחן משרדי

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חומרים מהם ניתן לייצר שולחנות משרדיים, החל מעץ מלא, פורניר, מתכת, אלומיניום וזכוכית. בחירת החומר ממנו יהיה עשוי השולחן המשרדי צריך להיות ביחס אל העיצוב הכולל של המשרד, האווירה, וכמובן, שיש גם לקחת בחשבון את העמידות של החומר, על מנת למנוע מצב של בלאי מהיר.

עיצובים וסגנונות של שולחנות משרדיים

אפשר לעצב שולחן משרדי במגוון רחב ועשיר של סגנונות, החל מסגנון מודרני, הייטקי, סגנון קלאסי, כפרי ועוד. בחירת הסגנון העיצובי צריכה לעלות בקנה אחד עם האופי של מקום העבודה והמסר אותו רוצים לשדר, בין אם רעננות, סמכותיות, יצירתיות ועוד – כל אלו בהחלט יכולים לבוא לידי ביטוי בעיצוב של שולחנות משרדיים בעיצוב אישי.

אחסון ונוחות

שולחן משרדי צריך לענות על צרכים פונקציונאליים, יש צורך במקומות אחסון, יש צורך במרחב וכמובן, בתחושה ומגע נעים לעין וליד. קחו בחשבון האם השולחן הינו הפריט היחיד בחלל, או שאליו מתלוות יחידות אחסון וכמובן, פרטי נוי. במקביל לבחירת השולחן המשרדי, הקפידו לבחור לעצמכם כיסא נוח ומרשים, המשלים בעבורכם את המרחב העיצובי אותו אתם יוצרים לעצמכם.

רכישת שולחן משרדי בהזמנה אישית מאפשרת לכם לבצע בחירה חכמה ונכונה לעסק או לחברה שלכם.  שולחן משרדי הינו חלק מתוך תפיסת עיצוב שלמה של החלל והמשרד האישי שלכם. במהלך רכישת שולחן משרדי הקפידו לקחת בחשבון את כל הסעיפים המופיעים לעיל. ההמלצה שלנו היא לצלם את המשרד האישי שלכם, ולגשת עם התמונה לאחת מהחנויות המתמחות במכירת ריהוט משרדי. כמו כן, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם מעצבי פנים בנוגע לשולחן המשרדי ההולם אתכם ואת צרכי העיצוב שלכם.

קישור קבוע למאמר הזה: http://zol.org.il/?p=987

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם יכולים להשתמש באפשרויות ותגי ה-HTMLהבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php